Mleko w proszku Bebiko Junior 3

Bebiko Junior 3 jest mlekiem modyfikowanym, który został specjalnie wyprodukowany dla małych dzieci niemogących z różnych przyczyn pić mleka z piersi matki. Mleko w proszku Bebiko Junior 3 powstało z myślą o dzieciach oraz o tym, by zapewnić im wszystkie niezbędne składniki odżywcze bardzo potrzebne do prawidłowego ich rozwoju. Dzięki szerokiej palecie mieszanek, które są dostępne na rynku, możemy odszukać taką, by zaspokoiła wszystkie potrzeby naszego dziecka. Mleko w proszku powstaje w procesie przetworzenia mleka krowiego. Następnie dodawane są do niego odpowiednie dawki witamin, kwasów tłuszczowych, mikroelementów, prebiotyków oraz probiotyków. Mleko w proszku Bebiko Junior 3 swoim składem jest zbliżone do mleka matki. Mleko modyfikowane dostarcza małemu organizmowi naszego dziecka niezbędnej energii do funkcjonowania. Bardzo istotne jest równie, że włączenie do diety małego dziecka mleka modyfikowanego ze względu na bardzo słaby przyrost wagi. Mleko w proszku można równie z dodać do kaszki, a następnie podać swoim dzieciom. 

Mleko modyfikowane dla dobrego samopoczucia dziecka

W odpowiedni sposób odżywione dziecko to podstawa jego dobrego humoru, samopoczucia, a przede wszystkim intensywnego rozwoju. Mleko modyfikowane Bebiko Junior 3 ma niezbędną kompozycję składników odżywczych, wspierających prawidłowy rozwój dziecka. Bebiko Junior 3 to skomponowana formuła wszystkich niezbędnych składników wspierających prawidłowy rozwój zarówno mózgu dziecka,  jak i jego tkanki nerwowej. Witamina D i wapń wspiera rozwój zębów i kości. Natomiast żelazo i jod poprawia rozwój poznawczy dziecka. 

Jakie są rodzaje mleka modyfikowanego

Mleko modyfikowane Bebiko Junior 3 występuje w kilku odmianach. Może być mleko początkowe idealne dla noworodków i dzieci do 6 miesięcy życia. Może być również mleko modyfikowane do 1 roku życia. Mleko w proszku jest dostosowywane pod konkretny wiek dziecka.