Bebiko Junior 3 to mleko modyfikowane dla zdrowia dzieci

Prawidłowo odżywione dziecko jest spokojniejszy, czyli ma dobre samopoczucie i dobry humor. Mleko modyfikowane Bebiko Junior 3 dba o prawidłowy rozwój dziecka. Zawiera on kompozycję składników odżywczych wspierających jego zdrowie oraz rozwój dziecka. Mleko w proszku Bebiko Junior 3 ma specjalnie skomponowaną formułę, niezbędnych składników odżywczych, które w prawidłowy sposób pomaga w rozwoju tkanki nerwowej małego dziecka oraz jego mózgu. Witamina D, oraz wapń, które są zawarte w mleku modyfikowanym Bebiko Junior 3, pozwalają w prawidłowy sposób wspierać zęby oraz kości. Jod i żelazo z kolei wspierają rozwój poznawczy malucha.

Cechy charakterystyczne mleka Bebiko Junior 3

Mleko w proszku Bebiko Junior 3 sięgają po nie mamy, które nie mogą karmić swoich dzieci piersią lub dziecka nie może być karmione, ponieważ ma przykładowo alergię na białko matki. Bebiko Junior 3 powstało z myślą o takich potrzebach. Jest to mleko bardzo zbliżone, składem odżywczym do mleka matki. Dzięki wielu rodzajom mleka modyfikowanego nie musimy się martwić czy znajdzie się odpowiednie mleko dla naszego dziecka. Mleko modyfikowane znane było już od wielu lat. Z roku na rok szereg naukowców pracuje  na  modyfikacje mleka, by jeszcze bardziej odpowiadała zapotrzebowaniom dziecka. Dlatego firma Bebiko może z roku na rok oferować swoim konsumentom coraz lepsze produkty. Mleko modyfikowane zawiera witaminy, białko, węglowodany oraz tłuszcze roślinne. Dzięki temu zapotrzebowanie energetyczne dziecka jest w całości zabezpieczone.

Mleko modyfikowane dla zdrowia dziecka

Mleko modyfikowane idealni nadaje się dla dzieci mających problem z przybraniem na wagę. Mleko w proszku idealnie nadaje się do kaszek, które z kolei można podać dzieciom. W ten sposób można uzupełnić dietę dziecka o inne wartościowe produkty odżywcze. 

Bebiko junior 3, czyli produkt wysokiej jakości w niskiej cenie! idealnie nadaje się dla dzieci mających alergię na naturalne białko matki, Bebiko Junior 3 zawiera wszelkie niezbędne właściwości odżywcze i energetyczne dla dziecka, Bebiko Junior 3 polecany jest matką.